Bir Adsense Hesabının Pinli Olup Olmadığını Nasıl Anlarız? - Nasil Denir
Yeni Yazılar
Yükleniyor...

13 Kasım 2019 Çarşamba

Bir Adsense Hesabının Pinli Olup Olmadığını Nasıl Anlarız?

Bir Adsense Hesabının Pinli Mİ?
Herkese merhaba arkadaşlar bu yazımız da bir Adsense hesabının pin'li olup olmadığını nasıl anlayacağımız ile ilgili bazı bilgiler paylaşacağım hemen başlayalım.


Bir Adsense hesabını pin'li olup olmadığını anlamanın birkaç yolu var bunlardan ilki daha önce ödeme almış olması bir Adsense hesabı daha önce ödeme almış ise o hesabın pini vardır çünkü pin alınmadan ödeme de alınmıyor.
İkinci yöntem ise Adsense hesabını pin göndereme işleminin başlaması için gereken para miktarı örneğin Adsensin ülkemizde belirlediği pin gönderimi kazanç limiti 10$ (dolar) karşılığıdır bu ücret şu anın dolar kuruyla 58 Türk Lirası ediyor  eğer hesaptaki kazanç miktarı bu ücrete ulaşmışsa ve pin gönderimi uyarı almamış iseniz muhtemelen hesabınız pin'idir.

Ayrıca belirtmek isterim ki bir hesabın ödeme bilgisi girme alanı yani banka bilgilerini eklediğimiz alan açıksa hesabın pin'li olma olasılığı var olasılığı diyorum çünkü bazı hesaplar pin siz olmasına rağmen ödeme bilgisi eklenebiliyor.

Bu yazımızdan bu kadar arkadaşlar bu konu hakkında merak ettiklerinizi yorum olarak bırakırsanız elimizden geldiği kadar size bilgi vermekten mutluluk duyarım yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim diğer yazılarda görüşmek üzere.


Sonraki
Sonraki Yazı Şu Anda Yok
Yorumlar


EmoticonEmoticon

Bildirim
Sitemize Arkadaşlarınzla Paylaşarak Bize Destek Olabilirsiniz.
Tamam