PUBG Popülerlik Gizleme Nasıl Yapılır? Popülerlik Nedir?

 PUBG Popülerlik Gizleme Nasıl Yapılır? Popülerlik Nedir?
Okunuyor PUBG Popülerlik Gizleme Nasıl Yapılır? Popülerlik Nedir?

Battle Royale oyunları arasında hiç şüphesiz ilk sıralarda yer alan PUBG, oyun içerisinde popülerlik imkânı verir ancak kimi kişiler PUBG popülerliği gizleme işlemine başvurmaktadır. Oyun içerisinde yer alan birçok farklı özellik ve işlem bulunur. Popülerlik alanı da bunlar arasında yer alır ve kullanıcılara sunduğu avantajlar fazladır.

100 kişinin oyuna uçakta başladığı ve yere indikten sonra en sona hayatta kalmaya çalıştıkları oyundur. Oyun içerisinde silah kullanımından, stratejiye kadar birçok etken bulunur. Doğru planlama ve strateji oluşturma ile hedefe ulaşmak mümkün olmaktadır. Sahip olunan özellik ve malzemeler farklı şekillerde elde edilir. Popülerlik de bu doğrultuda artmakta ya da azalmaktadır.

PUBG Popülerlik Gizleme Nasıl Yapılır?

Kullanıcılar arasında genellikle popülerlik önem taşır. Sahip oldukları popülerlik derecesi ile sıralamaya girmek bir yandan özgüven kazandırmaktadır. Diğer taraftan ise rakiplerine de bir bakıma korku oluşturabilmektedir. Kullanıcı profiline karşı bir hayranlık duyulduğu da bilinmektedir. Özellikle sosyal medyada yayınlar yapan kullanıcıların popülerliği üst sıralarda bulunmaktadır.

Ancak her kullanıcı popülerliği ile ön planda olmak istememektedir bundan dolayı PUBG mobile popülerlik gizleme adımlarını takip etmektedir. Daha önce bu tarz bir işlevde bulunmayan bireyler de kolaylıkla sağlayabilmektedir. PUBG mobile popülerlik gizleme adımları:

1. Adım: Oyun içerisinde ‘Lobi’ sekmesinde bulunurken sol üst tarafta yer alan kullanıcı fotoğrafınıza tıklayın.

pubg popülerlik gizleme adım 1

2. Adım: Seçenekler bölümüne girin.

pubg popülerlik gizleme 2. adım

3. Adım: Düzenle seçeneğine tıklayın.

pubg popülerlik gizleme 3.adım

4. Adım: Yeni açılan pencerede alt tarafta ‘Bağlantılar’ kısmı bulunuyor. Buraya tıkladıktan sonra ‘Ayrıntılar’ sonrasında da ‘Başkalarının bağlantıları görmesine izin ver’ seçeneklerini ‘Kapat’ olarak seçmelisiniz.

Gerçekleştireceğiniz bu iki basit işlem sonrası popülerlik kapanmaktadır ancak vazgeçer ve PUBG popülerlik gizleme açma ile eski özelliğe dönmek isteyebilirsiniz. Yapmanız gereken işlemler değişmeyecektir. Bahsettiğimiz sıralamayı takip edip ‘Kapat’ dediğiniz alanları açarsanız popülerliğiniz herkese açılır.

PUBG Popülerlik Ne İşe Yarar?

Oyun severler arasında bazıları her ne kadar ‘PUBG popülerlik gizleme nasıl yapılır?’ diye sorsa da kimi bireyler bu konudan oldukça memnundur. Popülerlik sistemini öncelikle anlamak bu konu için gereklidir. Oyun içerisinde oyuncular diledikleri kullanıcıya ‘hediyeler’ yollamaktadır. Bu hediyeler farklılık göstermektedir. Kıyafet, giysi yollanabilir.

Önerilen Yazı: Türkiye’nin En İyi Pubg Mobile Oyuncuları

Kullanıcılar elde ettikleri bu malzemeler ve hediyeler doğrultusunda popülerlik seviyesini arttırmaktadır. Kategori içerisinde 5 farklı aşama bulunur. Bu aşamalarda artış göstermek rütbelerde de geçişi kolaylaştırdığından oldukça önemlidir. Bireyler popülerliklerini de diğer oyunculara açtığından her kişi dilediği profile girip kullanıcının popülerliği hakkında bilgi alabilmektedir.

PUBG Popülerlik Sıralaması Nasıl İncelenir?

PUBG popülerlik gizleme yeni güncelleme ile kullanıcılara uygun hale getirilmiştir. Biz popülerliği kapatma aşamasına geçmeden önce kullanıcıların popülerlik sıralamasına nasıl erişebileceğini anlatalım. Aslında mevcut sıralamaya erişmek oldukça kolaydır. İzlenmesi gereken adımlar şu şekildedir:

  • Oyun içerisinde ana menüde bulunurken alt alanda bulunan yukarı ok bölümüne basın ve ‘Rütbe’ bölümüne tıklayın.
  • Karşınıza çıkan kategoriler arasından ‘Popülerlik Sıralaması’ başlığını seçin.
  • Sıralamaya tıkladığınızda karşınıza belirlenen tüm popülerlik sıralamaları yansıtılmaktadır.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın