Türkiye’nin En İyi Pubg Mobile Oyuncuları

 Türkiye’nin En İyi Pubg Mobile Oyuncuları
Okunuyor Türkiye’nin En İyi Pubg Mobile Oyuncuları

Yayınlandığı ilk günden bu yana en çok oynanan oyunlar listesinde kendisine yer bulan Pubg Türkiye sahasında da büyük başarı elde etti. Öyle ki her yıl Türkiye’nin En İyi Pubg Mobile Oyuncuları listesi hazırlanmakta ve oyuncular bu listeye girebilmek için birbiri ile yarışmaktadır. İşte, Türkiye’nin en iyi Pubg Mobile oyuncuları!

En İyi Türk Pubg Mobile Oyuncuları Listesi

Türkiye'nin en iyi pubg mobile oyuncuları

Türkiye, son yıllarda oyun sektöründe geldiği nokta itibari ile dünyanın sayılı ülkeleri arasındadır. Öyle ki hem oyun geliştirici firma ve mühendislerin artması hem de oyun alanında e-spor oyuncuların hem sayısının hem de kalitesinin günden güne daha iyi hale gelmesi ile PUBG dünya sıralaması içerisinde de Türk oyuncular olmaya başlamıştır. İşte, sizler için hazırladığımız Türkiye’nin En İyi Pubg Mobile Oyuncuları listesi!

PUBG Türkiye Sıralaması 2020 Lideri Coffin

pubg mobile coffin

Dünyanın en iyi Pubg oyuncuları listesinde 3. sırada yer alan Coffin, yani Asım, Türkiye’nin en iyi 10 Pubg mobile oyuncusu sıralamasında da zirvede yer almaktadır. PUBG Dünya Birincisi ile uluslararası sahada yarışmak isteyen Coffin PUBG , kendine güvenen ve hem savunma hem de saldırı özelliklerini ustaca kullanması ile tanınmaktadır.

Barış Bra

barış bra en iyi pubg oyuncuları

Türkiye en iyi Pubg oyuncusu listesi ikinci sırada yer alan Barış Bra çok samimi tavırları ve ustalıkla oynadığı agresif oyun tarzı ile dikkat çekmeyi başarıyor. Türkiye’nin 2020 yılında en çok oynana Battle Royal oyunları arasında olan Pubg Mobile oyuncuları arasında YouTube kanalına sahiptir. YouTube kanalını oldukça aktif kullanan Barış Bra, evinde oyun keyfi yaptığı anlarını hayranları ile paylaşmaktadır.

Ersin Yekin

Türkiye’nin dili en temiz oyuncuları arasındaki Ersin Yekin, çok çok heyecanlanmasına rağmen argo kelimelerden kaçınması ile de tanınıyor. 1 milyona yakın YouTube takipçisi ile özellikle küçük yaş Pubg hayranlarının desteğini almayı başarıyor.

Kozmik Karınca

kozmik karınca

Türkiye’nin en iyi oyuncuları listesinde zirvede yer alan Kozmik Karınca “Seni gibi fare” tamlaması ile de ün salmış durumdadır. Oyun sırasında takındığı neşeli ve heyecanlı tavrı ile oyunu yalnızca izleyenleri de mutlak bir heyecana sürüklüyor.  PUBG Türkiye sıralaması 2020 listesinde dördüncü sıradaki Kozmik Karınca yalnızca Türkiye’de değil, Türk kökenli birçok ülkede de tanınıyor.

PintiPanda

pinti panda

Oynadığı birçok oyunu YouTube kanalı üzerinden paylaşan PintiPanda tam bir fenomen. Öyle ki birçok turnuva oyununu sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak paylaşan PintiPanda her bir yayınında binlerce yeni takipçi kazanıyor. Dünyanın en iyi Pubg oyuncuları listesine aday olan oyuncunun gerçek ismi ise Tuna Akşen’dir. Sadece Pubg değil, çok sayıda Battle Royal oyunlarında gösterdiği etkili ve heyecanlı performansı ise PintiPanda’yı tam bir oyun canavarı haline getiriyor.

Mezarcı

en iyi pubg oyuncusu mezarcı

PUBG Dünya sıralaması 2020 sıralamasında kendisine yer bulamayan Mezarcı Türkiye sıralamasında altıncı sırada yer alıyor. Tableti ile oynadığı çok sayıda Battle Royal oyunları ile adeta bir fenomen haline gelen Mezarcı çok kısa sürede yarım milyon takipçiye sahip olmuştur.

Bonus: Hem Eğlenceli Hem de En İyi Pubg Mobie Oyuncuları – Teneke Kafalar

teneke kafalar pubg mobile

Adeta Pusu uzmanı olan Osman ve Suat ikilisinin de içerisinde bulunduğu Pubg takımı Teneke Kafalar ismi ile oyun oynamakta ve yayın yapmaktadırlar. Öyle ki hem çok sevilen hem de çok takip edilen bir takım olmaları Pubg dünyasında yeni bir solu oluşturmalarını sağlamıştır. Kamuflaj ustalıkları ile bilinen bu ikili Türkiye’nin en iyi Pubg Mobile oyuncuları listesinde son sırada yer almaktadır.

Pubg oyununu ciddiye alan bu ekip, profesyonel oyuncu olmak isteyen e-spor oyuncusu olmak isteyen gençlere de örnek olmaktadırlar. İlginç oyun kurma teknikleri, başarılı pusuları ve kamuflaj yetenekleri ile kendilerini izleyen herkesi hayran bırakan Teneke Kafalar’ı izlerken çok eğlenceksiniz.

Türkiye’nin en iyi Batte Royal oyunlarından biri olan Pubg Mobile kadın erkek herkesin ilgisini çekmiştir. Öğrenci, çalışan, ev hanımı, genç, yaşlı herkes bir dönem Pubg oynamış olduklarını dile getirmektedirler. Türkiye’nin en iyi Pubg Mobile oyuncuları listemizin dışında, Dünyanın En İyi Pubg Mobile Oyuncuları listesini incelemek ve sıra dışı birçok oyuncu hakkında bilgi almak istiyorsanız içeriği okuyabilirsiniz. Eğer siz de hala heyecanlı ama çok heyecanlı bir oyun deneyimlemediyseniz Pubg resmi web adresinden oyuna ulaşabilirsiniz. Mobile cihazınıza kurmak için ise cihazınızın store bölümünden oyunu aratabilirsiniz. Şimdiden iyi eğlenceler dileriz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın