50 TL ve Altına Alınabilecek En İyi 5 PlayStation 4 Oyunu

 50 TL ve Altına Alınabilecek En İyi 5 PlayStation 4 Oyunu
Okunuyor 50 TL ve Altına Alınabilecek En İyi 5 PlayStation 4 Oyunu

Günümüzün en popüler oyun konsollarından biri olan ve PlayStation serisinin son konsolu PlayStation 4, resmi olarak 15 Kasım 2013 tarihinde piyasaya çıkmıştır. Çıktığı ilk dönemden bu yana sayısız yapımı oyun severler ile buluşturan konsol hem uygun fiyatlı hem de oldukça fazla çeşide sahip olan kütüphanesi nedeniyle dikkatleri üzerine çekmiştir. Peki, 50 TL ve altına alınabilecek en iyi 5 PlayStation 4 oyunu hangileridir? Oyun severler tarafından merak edilen ve özellikle son dönemlerde araştırılan bu sorunun yanıtını sizler için inceliyoruz.

50 TL Altı PlayStation 4 Oyunları

PlayStation 4 kütüphanesi üzerinde oldukça fazla sayıda oyun bulunmaktadır. Kimi oyunlar 250 TL ve üzeri fiyata satın alınabilirken, kimi oyunlar ise oldukça uygun fiyata satın alınabilmektedir. RGX Showdown, Hungry Shark World, Old Man’ s Journey, Emily Wants to Play, DUCATİ 90th Anniversary gibi oldukça kaliteli oyunları 50 TL ve altına alabilmek mümkündür. Dilerseniz, söz konusu yapımları gelin yakından detaylı olarak inceleyelim.

RGX Showdown

18 Eylül 2018 tarihinde piyasaya çıkan RGX Showdown isimli yapım son dönemin en iyi yarış oyunlarından biri olarak kabul edilmektedir. Söz konusu oyun her ne kadar bazı oyun severler tarafından pek sevilmese de aksiyon sahneleri ile kendisine oldukça kemik bir hayran kitlesi oluşturmayı başarmıştır. RGX Showdown isimli oyunu satın almak isteyen oyun severlerin ise 44 TL ödemesi yeterli olacaktır.

Hungry Shark World

50 TL altına alabileceğiniz Hungry Shark World, 17 Temmuz 2018 tarihinde piyasaya çıkmıştı. Son derece ilginç bir konusu olan yapım, hikayesi ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Köpek balığı simülasyonu olarak da geçen söz konusu yapımı satın almak isteyen oyun severlerin ise 44 TL ödemesi yeterli olacaktır.

Old Man’ s Journey

29 Mayıs 2018 tarihinde piyasaya çıkan Old Man’ s Journey isimli yapım, dönemin en dikkat çeken oyunlarından biri olmuştur. Oldukça sıra dışı bir hikâye’ ye sahip olan yapım, bulmaca odaklı olmasıyla göz dolduruyor. Söz konusu oyunu PlayStation 4 platformunda oynamak isteyen oyun severler, 44 TL ödeyerek oyuna sahip olabilecek.

Emily Wants to Play

Emily Wants to Play, 26 Ekim 2016 tarihinde piyasaya çıkmıştır. Son derece ürkütücü bir hikâye’ ye sahip olan yapım, en popüler korku oyunlarından biri olarak kabul ediliyor. Oldukça gergin bir yapısıyla dikkat çeken oyunun resmi satış fiyatı ise 27 TL.

DUCATİ 90th Anniversary

Motor tutkunları tarafından oldukça beğenilen yarış oyunu DUCATİ 90th Anniversary, 9 Haziran 2016 tarihinde piyasaya çıkmıştır. Son derece gerçekçi bir sürüş deneyimi yaşatan oyunda 8 resmi pist de bulunuyor. Dönemin en iyi motor yarış oyunlarından biri olarak kabul edilen söz konusu yapımın resmi satış fiyatı ise 49 TL.

İncelediğimiz oyunları satın almak için Playstation Store sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın