Şimdiye Kadar Steam’de En Çok Oynanan Oyunlar

 Şimdiye Kadar Steam’de En Çok Oynanan Oyunlar
Okunuyor Şimdiye Kadar Steam’de En Çok Oynanan Oyunlar

Geçtiğimiz günlerde 30 milyonu aşkın anlık oyuncu ile yeni rekor kıran Steam, tartışmasız en çok kullanılan ve oyuncular tarafından en çok beğenilen oyun platformlarından birisidir. Oyuncuların vazgeçilmezi ve anlık oyuncu sayısı milyonları aşan Steam’de oyuncular en çok hangi oyunları oynuyor? İşte şimdiye kadar Steam’de en çok oynanan oyunlar;

Steam En Çok Oynanan Oyunlar

Counter-Strike: Global Offensive

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO), Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından geliştirilen bir 2012 çok oyunculu taktik birinci şahıs nişancı oyunudur. Silahlı ve çatışmalı oyunları sevenler için tasarlanan Counter-Strike, her yaşa hitap eden oldukça popüler bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Steam’de bu oyunu oynamak hem keyifli ve de kolaydır. Windows için Counter-Strike Global Offensive’i indirmenin en iyi yanlarından biri ücretsiz olmasıdır. Tek yapmanız gereken uygulamayı indirip sisteme kurmak ve oynamaya başlamaktır.

DOTA 2

Dota 2 oyunu, 120’den fazla oynanabilir karakter ve 200’den fazla oyun içi öğe ile son derece karmaşık bir oyundur, yani her maçın üstesinden gelinmesi gereken benzersiz zorluklar vardır. Yüzlerce hareketli parçaya sahip hızlı tempolu bir satranç oyunu gibi, sonunda onu boğduğunuzda ödüllendiricidir ve mükemmel bir oyun çıkardığınızda harika hissettirir. Ayrıca Dota 2, Steam en çok oynanan oyunlar sıralamasında en başlarda yer almaktadır.

PUBG: BATTLEGROUNDS

PUBG Battlegrounds’ın şu an kullanıma sunulan yeni sürümü, oyunun 15.2 güncellemesiyle birlikte birçok yeni özelliği de beraberinde getiriyor. Buna iki yeni eğitim modu, oyuncuların ileriye bakmalarına yardımcı olacak bir taktik drone ve oyuncular ve takım arkadaşları için iyileştirme takviyeleri sağlayan EMT teçhizatı dahildir. Steam üzerinde bu oyunu da oynayabilirsiniz. Steam üzerinde en çok oynanan oyunlar arasında da gösterilmektedir.

Lost Ark

Steam üzerinde oyun oynarken gruplaşmak istiyorsanız, Lost Ark, parti odaklı zindanlarında, baskınlarında ve oyun sonunda mükemmel içeriğe sahip sürükleyici bir oyundur. Lost Ark’ın seyirci bulup bulmayacağını zaman gösterecek olsa da şu an Steam en çok oynanan oyunlar arasında yer almaktadır. Özellikle gruplaşarak oynanabilmesi adına keyifli bir deneyim de sunmaktadır.

Apex Legends

Apex Legends, Fortnite’a benzer bir battle royale oyunudur. Biraz daha yaşlı bir izleyici kitlesi içindir. Bu nedenle de her yaşa hitap eder ve en çok oynanan oyunlar arasında yer alır. Keyifli bir oyun gecesi için oyun seçenekleriniz arasına muhakkak Apex Legends koymalısınız.

Slime Rancher 2

Slime Rancher 2, hala büyümek için çok yeri olan fantastik ve büyüleyici bir yaşam simülatörüdür. Slime Rancher, Dünya’dan bin ışık yılı uzakta, Uzak Menzil’de bir yaşam için yola çıkan cesur genç bir çiftlik sahibi olan Beatrix LeBeau’nun hikayesidir. Son derece keyifli ve sürükleyici bir oyun ola Slime Rancher 2, fantastik hikayesi ve kaliteli görselleriyle en çok oynanan oyunlar arasında yer almaktadır.

Cyberpunk 2077

Oyun bazı atıcı unsurları içeriyor olsa da her şeyden önce bir RPG. Bu nedenle Cyberpunk 2077, keşfetmeye, Night City çevresindeki NPC’lerle etkileşime ve karakterinizi seviyelendirmeye güçlü bir vurgu yapar. Cyberpunk 2077 bir RPG değildir. RPG öğelerine sahiptir, ancak bir oyun olarak Eidos-Montréal’in Deus Ex prequels’iyle daha çok ortak noktası vardır.

The Elder Scrolls Online

Bu oyundaki hemen hemen her şey, en yüksek seviyeli Veteran Dungeons ve tabii ki 12 player trials hariç, solo olarak oynanabilir. Bu, bir solo oyuncu olarak keyif alacağınız anlamına gelir: görev ve hikâye içeriği bakımından en çok oynanan oyunlar arasında da kendine yer edinmiştir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın