• Ana Sayfa
  • Oyun
  • Epic Games Şaşırtmaya Devam Ediyor: 280 TL Değerindeki Oyun Bedava Olacak

Epic Games Şaşırtmaya Devam Ediyor: 280 TL Değerindeki Oyun Bedava Olacak

 Epic Games Şaşırtmaya Devam Ediyor: 280 TL Değerindeki Oyun Bedava Olacak
Okunuyor Epic Games Şaşırtmaya Devam Ediyor: 280 TL Değerindeki Oyun Bedava Olacak

Ücretsiz verdiği oyunlarla bilinen Epic Games Store, yine oyun severlerin yüzünü güldürecek bomba bir oyunu bedava vereceğini açıkladı. Ücretsiz oyun kampanyalarına yılbaşından sonra da hız kesmeden devam eden Epic Games, Star Wars Battlefront 2 oyununu, üyelerine ücretsiz bir şekilde vereceğini duyurdu.

Star Wars Battlefront 2 Bedavaya Geliyor

star wars battlefront 2 epic games

Ücretsiz oyun kampanyalarıyla oyuncuların yüzünü güldüren Epic Games, 2021 yılında da bu kampanyalara hız kesmeden devam ediyor. En son Aralık ayının ortalarından yılbaşına kadar her gün 1 ücretsiz oyun vereceğini duyurarak ortalığı sallamıştı. Şimdi de 280 TL değerindeki Star Wars Battefront 2 oyununu ücretsiz vereceğini duyurdu.

Oyun çıktığı ilk zamanlarda bünyesindeki mikro ödemeleri dolayısıyla çokça eleştiri toplamıştı. Fakat geliştirilmeye devam edildikçe bu problemler çözüldü. Önümüzdeki hafta ücretsiz verileceği duyurulan oyun, oyun içi alışveriş ile alınan tüm özelleştirme içeriklerini ve ayrıca Star Wars: The Rise of SkyWalker’dan ilham edinilen ögeleri içereceği biliniyor. Oyunun verileceği tam zaman dilimi ise 14 Ocak tarihinde, Türkiye saati ile saat 19:00’da ücretsiz olarak ulaşılabilir olacak.

Star Wars Battlefront 2 Nasıl Bir Oyun?

Her oyuncunun Epic Games kütüphane arşivinde olması gereken bir oyun olan Star Wars Battlefront 2, önümüzdeki hafta ücretsiz oluyor. Kullanıcılardan %90 oranında beğeni alan oyun, EA DICE ve diğer iki önemli ortağın katkılarıyla 2017 tarihinde piyasaya sürülmüştü.

FPS türündeki oyun, hikâye modunun yanında, güçlü bir multiplayer sistemi de sunuyor. Üstün görsel kalitesiyle ilk çıktığı yıllara oranla iyileştirildiği söylenebilir. Özellikle grafiklerinin oldukça gerçekçi ve pürüzsüz olması nedeniyle oynanışı güzel bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Hikâyesinde bol içerik gördüğümüz oyunda, Star Wars atmosferi güzel bir şekilde oyuna da işlenmiş. Ayrıca kaliteli müzikleriyle grafik ve görüntülerini de destekliyor.

Star Wars Battlefront 2 oyununu 14 Ocak saat 19:00’da Epic Games kütüphanenize ücretsiz olarak ekleyebilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın