En İyi Mobil Oyunlar Hangileri? Ücretsiz Harika Oyunlar

Tuşlu telefonların yerini akıllı telefonlar aldığından beri mobil oyunlar çoğu kişinin favorisi haline geldi. Mobil oyunların iyi tarafı istediğiniz yerde ve istediğiniz zamanda oynanabiliyor olmaları. Siz de keyifli bir mobil oyunu indirerek iyi vakit geçirebilirsiniz. En iyi mobil oyunlar hangileridir merak ediyorsanız sizin için derlediğimiz en iyi mobil oyunlar listemize göz atabilirsiniz.

Önerilen Yazı: 2020 Yılında Çıkacak En İyi Oyunlar

Call of Duty Mobile

Bilgisayarda oynanan popüler oyunlardan biri olan Call of Duty’yi telefonunuzda mobil olarak da oynayabilirsiniz. Call of Duty 2019 yılında akıllı telefonlara en çok indirilen oyun olarak en iyi mobil oyunlar listesinde ilk sıralarda yer almaya hak kazandı. Dokunmatik kontrollerle bir FPS oynamak ideal olmaktan uzak gibi gelebilir ancak yapımcı şirket olan Tencent, Call of Duty’in bilindiği pürüzsüz ve hassas silah oyununu simüle etmek için çok zaman harcadı. Aslına bakarsanız bunu epey iyi bir şekilde de başardı. Klasik Team Deathmatch’ten Zombies hayatta kalma moduna veya daha belirsiz One Shot One Kill’e kadar yıllar boyunca eklenen tüm popüler modları Call of Duty mobile’da oynayabilirsiniz. Sevilen mobil oyunda tüm zamanların popüler haritaları da yer alır. Bu nedenle oyunu konsolda ya da bilgisayarda oynuyormuş gibi hissedebilirsiniz. Oyun hem iOS hem de Android telefonlarda oynanabilir.

Google Play: İndir

App Store: İndir

Pubg Mobile

Pubg Mobile - En İyi Mobil Oyunlar
Pubg Mobile

Pubg Mobil piyasaya sürüldükten sonra büyük bir çıkış yaptı ve milyonlarca oyuncuyu kendine hayran bıraktı. Pubg Dünya genelinde oyuncuların sevdiği en iyi mobil oyunlar arasında yer almaktadır. Hem bilgisayarda hem de mobil olarak oynanabilen PlayerUnknown Battlegrounds (PUBG), bir hayatta kalma oyunudur. Oyuncular oyuna bir uçağın içinde başlar ve adanın üzerine paraşütle inmeleri gerekir. Birbiriyle savaşan oyuncular adada en son hayatta kalan kişi olmaya çalışır. Genellikle oyunların bilgisayarda, telefondan daha iyi oynandığını düşünürüz. Fakat bunun aksine pek çok oyuncu Pubg’nin mobilde neredeyse bilgisayardan daha iyi olduğunu söylemekte.

Oyunda tıpkı orijinalindeki gibi, paraşütle atlayacak, binaları güçlendirmek için yağmalayacak ve sonuna kadar hayatta kalmak için elinizden geleni yapacaksınız. Bir takım çabasını denemek istiyorsanız, solo olarak gidebilir veya dört oyuncuya kadar bir takım oluşturabilirsiniz. Oyun ücretsiz olmakla birlikte tüm işletim sistemlerinde oynanabilir.

Google Play: İndir

App Store: İndir

Armajet

Armajet - En İyi Mobil Oyunlar
Armajet

Armajet, silahlı takım maçı oyunudur. Basitçe söylemek gerekirse oyun silahlarla oynanır ve takımlar 4 vs 4 olacak şekilde eşleşir. Armajet farklı platformlarda oynanabilir. Bu platformlar arasında bilgisayarlar, konsollar ve tabii ki mobil cihazlar bulunmaktadır. Maçlar genellikle 3 dakika sürer, bu nedenle bu mobil  oyun kısa zamanı olanlar için mükemmeldir. Oyunda erişimini açacağınız çok sayıda silah var ve bunu sağlamak için para ile ödeme yapabilirsiniz. Onun haricinde oyun ücretsizdir ve iOS işletim sistemine sahip telefonlarda da Android işletim sistemine sahip telefonlarda da oynanabilir.

Google Play: İndir

App Store: İndir

Sky: Children of the Light

Sky: Children Of The Light
Sky: Children Of The Light

Bu oyun, düşmüş yıldızları bulmak için bir macerada melek benzeri bir yaratığı kontrol ettiğiniz sakin, neredeyse meditatif bir platform oyunudur. Sky: Children of the Light aynı zamanda çok oyunculu olarak da oynanabilir, ancak diğer oyuncular sadece oyununuzdaki gölgeleri canlandırır. Oyun, atmosfere bağlantı ve yoldaşlık duygusunu arttırmaya yardımcı olur. Diğer oyuncuları selamlayabilir ve bir mum paylaşarak bağlanabilirsiniz ancak bu oyunda yapılacak çok fazla PvP yani bir oyunda iki oyuncunun karşılıklı oynaması ya da PvE yani oyuncunun tek başına savaştığı görevler yoktur. Sky: Children of the Light genel olarak sadece dinlendirici bir yolculuk amacıyla oynanır. Ücretsiz olan oyunu hem iOS hem de Android işletim sistemine sahip telefonlardan oynayabilirsiniz.

Google Play: İndir

App Store: İndir

Sizin sevdiğiniz en iyi mobil oyun hangisi? Yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

En İyi Mobil Oyunlar Hangileri? Ücretsiz Harika Oyunlar” için 24 yorum

  • Mart 13, 2020 tarihinde, saat 15:59
   Permalink

   Pokemon go nasıl bir oyun?

   Yanıtla
 • Mart 8, 2020 tarihinde, saat 21:55
  Permalink

  en iyi mobil oyun pubg mobil

  Yanıtla
 • Mart 8, 2020 tarihinde, saat 22:04
  Permalink

  Call of duty mobile mı pubg mi

  Yanıtla
 • Mart 8, 2020 tarihinde, saat 22:57
  Permalink

  Çok güzel pubg mobile:-)

  Yanıtla
 • Mart 8, 2020 tarihinde, saat 23:04
  Permalink

  Bence pubg ben oynuyorum

  Yanıtla
 • Mart 8, 2020 tarihinde, saat 23:45
  Permalink

  Pubg çok güzel bir oyun gerçek savaş yapıyormuşum gibi aynı

  Yanıtla
 • Mart 8, 2020 tarihinde, saat 23:49
  Permalink

  Pubg mobile en güzel oyun bence

  Yanıtla
 • Mart 9, 2020 tarihinde, saat 00:41
  Permalink

  En güzel zaman geçirecek ve eğlence li oyun pubg mobile

  Yanıtla
 • Mart 9, 2020 tarihinde, saat 00:48
  Permalink

  Pubg mobile üzerine oyun tanimam

  Yanıtla
 • Mart 9, 2020 tarihinde, saat 01:36
  Permalink

  Bence en güzel oyun pubg nedeni bana göre gerçekçi ve güzel bir oyun

  Yanıtla
 • Mart 9, 2020 tarihinde, saat 06:19
  Permalink

  Pubg diğer oyunlardan daha gerçekçi

  Yanıtla
 • Mart 10, 2020 tarihinde, saat 18:00
  Permalink

  Bence pubg mobil çünkü arkadaşlarınla oynayabileceğin ve zaman geçirebileceğin bir oyun ama biraz kötü yanlarıda var mesela arada bir oyun ekranında bekliyor ve insanın canını sıkıyor ve bundan dolayı şikayetciyim oyundan

  Yanıtla
 • Mart 13, 2020 tarihinde, saat 16:08
  Permalink

  En güzeli pubg ve call of duty

  Yanıtla
 • Mart 24, 2020 tarihinde, saat 16:36
  Permalink

  Herkes pubg yi ögrenecek

  Yanıtla
 • Mart 25, 2020 tarihinde, saat 21:36
  Permalink

  En güzel oyun pubg Mobile oyunu

  Yanıtla
 • Mart 28, 2020 tarihinde, saat 13:04
  Permalink

  Bakın bu oyunlar efsane hepsini 2 yıl oynadım o kadar güzelki bu oyunlar için intihar edebilirim

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir