Epic Games Bu Hafta Harika Bir Strateji Oyunu Verecek

 Epic Games Bu Hafta Harika Bir Strateji Oyunu Verecek
Okunuyor Epic Games Bu Hafta Harika Bir Strateji Oyunu Verecek

Epic Games her hafta olduğu gibi bu hafta da ücretsiz oyun paylaşımına devam ediyor. Bu perşembe günü Galactic Civilizations III ücretsiz olarak sunulacak . Epic Games gelenek haline getirdiği haftalık ücretsiz oyun dağıtımında, geçen hafta ücretsiz sunduğu oyun ile birlikte bu hafta kütüphanenize iki oyun ekleyebilirsiniz.

Epic Games 280 TL değerindeki STAR WARS Battlefront II: Celebration Edition oyununu ücretsiz sunarak oyuncuların ilgisini çekmeye başarmıştı. Eğer oyunu hala almadıysanız perşembe gününe kadar kütüphanenize ücretsiz ekleyebilirsiniz.

Galactic Civilizations III Ultimate Edition

Strateji oyun türünün gözdelerinden biri olan Galactic Civilizations III Ultimate Edition oyunun geliştiricisi ve yayıncısı Stardock Entertainment şirketidir. Sıra temelli strateji oyunları arasında en iyi oyunlardan biri olan Civilizations III oyunu 14 Mayıs 2015 yılında oyun piyasasına sürülmüştür. Bu oyunu 21 – 28 Ocak 2020 tarihleri arasında ücretsiz bir şekilde Epic Games Mağazanıza ekleyebilirsiniz.

İnsanlar galakside tek başına yaşamadıklarını fark ederek uzaya açılmaya karar veriyorlar. İnsanlar kendi adlarını duyurmak için uzaylı ırklarını keşfetmeye çalışıyorlar. Oyunda yeni ve efsanevi kaynaklardan gelen tehditlerle yüzleşirken bir yandan da yeni teknolojiler araştırmak, yıldız gemileri üretmek ve yeni gezegenlerde koloniler oluşturmak için mücadele ediyorsunuz.

Galactic Civilizations III Ultimate Edition Minimum Sistem Gereksinimleri

Galactic Civilizations III oyununu donmadan ve seri bir şekilde oynayabilmeniz için gerekli olan minimum sistem gereksinimleri şunlardır.

  • Bilgisayarınızda yüklü olan işletim sistemi en az Windows 7 64 bit olması gerekir.
  • İşlemcinizin en az 1.8 GHz Intel Core 2 Duo olması gerekmektedir. Ya da AMD K10 Çift Çekirdekli işlemcinizin olması gerekir.
  • Bilgisayarda takılı olan Ram Bellek en az 4 GB kapasiteye sahip olmalıdır.
  • Oyunu bilgisayarınıza kurabilmeniz için gerekli olan en az kapasite 12 GB olmalıdır.
  • Bilgisayarınızda takılı olan ekran kartı en az Nvidia GeForce 500 Serisi, AMD Radeon HD5x00 Serisi ya da Intel HD 4000 olması gerekir.

STAR WARS Battlefront II: Celebration Edition

Star Wars serisinin ikinci oyunu olan Celebration Edition, DICE tarafından geliştirilmiştir ve Electronic Arts tarafından oyun piyasasına sunulmuştur. 18 Kasım 2017 yılında piyasaya sürülen oyun Star Wars hayranları için büyük ilgi odağı olmuştur. Aksiyon, macera ve nişancı türündeki bu oyunu 21 Ocak 2021 Perşembe günü saat 19.00’a kadar ücretsiz olarak Epic Games Store sekmenize ekleyebilirsiniz.

STAR WARS Battlefront II oyununu oynayabilmeniz için EA Origin hesabınızın olması gerekmektedir. Origin resmi internet sayfasını ziyaret ederek ücretsiz bir şekilde üye olabilir ve bilgisayarınıza Origin programını kurabilirsiniz.

STAR WARS Battlefront II: Celebration Edition Minimum Sistem Gereksinimleri

STAR WARS Battlefront II: Celebration Edition oyununu oynayabilmeniz için bilgisayarınızın sahip olması minimum sistem gereksinimleri şunlardır.

  • Bilgisayarınızda yüklü olan sistem gereksinimi en az Windows 7 64 bit olması gerekmektedir.
  • Bilgisayarınızda takılı olan işlemci en az AMD FX 6350 veya Intel Core i5 6600K olması gerekmektedir.
  • Bilgisayarınızı oyunu kurabilmeniz için hard diskinizde en az 60 GB boş yer olması gerekmektedir. 
  • Oyunu normal seviyelerde akıcı bir şekilde oynayabilmeniz için Ram belleğinin kapasitesi en düşük 8 GB olması gerekmektedir.
  • Bu oyunu normal seviyelerde akıcı bir şekilde oynayabilmeniz için AMD Radeon HD 7850 2 GB veya bu ekran kartına eş değer olan NVIDIA GeForce® GTX 660 2 GB ekran kartına sahip olmanız gerekmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın