• Ana Sayfa
  • Oyun
  • Epic Games Muhteşem Cuma İndirimi Bitmeden Almanız Gereken 15 Oyun

Epic Games Muhteşem Cuma İndirimi Bitmeden Almanız Gereken 15 Oyun

 Epic Games Muhteşem Cuma İndirimi Bitmeden Almanız Gereken 15 Oyun
Okunuyor Epic Games Muhteşem Cuma İndirimi Bitmeden Almanız Gereken 15 Oyun

Fortnite’ın yapımcısı olarak da bilinen Epic Games, yaptığı indirimler ve ücretsiz oyun dağıtımlarından sonra milyonlarca oyuncunun bir numaralı oyun marketi olmayı başardı. Geçtiğimiz günlerde Epic Games Muhteşem Cuma İndirimi kapsamında yüzlerce oyunda hatırı sayılır indirimler yaptı. Daha önceden de yaptığı kampanyalar ile sayısız oyunu ücretsiz sunan ve bunun yanı sıra oyun içi ek paketleri hediye eden Epic Games, Muhteşem Cuma kampanyası ile birlikte oyun severlerin kalbini bir kez daha çalmış durumda.

Oyunlara daha ucuz erişmek için elinizi biraz çabuk tutmanız gerekecek. Muhteşem Cuma kampanyası kapsamında olan oyunlar sadece sınırlı bir süre için bu fiyattan satılacaktır. İndirim oranları oldukça yüksek olduğu için sistem üzerinde yoğunluklar da yaşanmakta.

Epic Games Muhteşem Cuma İndirimi ile Fiyatı Düşen En İyi Oyunlar

Epic Games muhteşem Cuma ile birlikte sayısız oyun ciddi anlamda fiyat düşümüne gitti. 3 Aralık tarihinde sona erecek indirimden en iyi şekilde faydalanabileceğiniz en iyi 15 oyunu derledik.

Watch Dogs: Legion (%25 İndirim)

Oyunun Önceki Fiyatı: 269 TL – İndirimli Fiyatı: 201,75 TL

Watch Dogs: Legion, Watch Dogs oyunun bu sürümü Watch Dogs 2 oyununun devamı niteliğindedir. İçeriğinde bulunan bol ve sürükleyici aksiyonu sayesinde oynayanları kendine bağlayan bir yapısı bulunmakta. Aksiyon seven ve bu tarz oyunlardan keyif alan bir oyun severseniz kesinlikle tercih etmeniz gereken bir oyun.

Assasin’s Creed Odyssey (%70 İndirim)

Oyunun Önceki Fiyatı: 269 TL – İndirimli Fiyatı: 80,70 TL

Yunanistan’ın kaderi sizin elinizde! Antik Yunanistan’a yeni bir hayat vermek için maceralardan maceraya koşmaya hazır mısınız? Toplumdan soyutlanmış ve üstün gizlilik yetenekleri ile Assasin olmuş bir karaktere hayat verdiğiniz bu yapımda sürükleyici macera ile oyun deneyiminizi ciddi anlamda genişletebileceksiniz. Epic Games muhteşem Cuma indirimleri ile birlikte ciddi anlamda fiyat düşüşü yaşayan bu yapım kesinlikle alınması gerekenler arasında yer almakta.

Assasin’s Creed Origins (%80 İndirim)

Oyunun Önceki Fiyatı: 269 TL – İndirimli Fiyatı: 53,80 TL

Piramitlerin sırlarının açığa çıkma vakti çoktan geldi! Nil nehrinde başlayan bu macera yolda karşılaşacağınız tehlikeler ve aksiyonlar ile desteklenmekte. Grafik ve oynanış açısından kendini geliştirmiş olan bu Assasin’s sürümü gizlilik konusuna ciddi önemler yüklemekte. Her ne kadar gizlilik konusunda yüksek önemler olsa da aksiyon dolu bir maceraya geçmek de tamamen sizin elinizde.

GTA 5 Premium Edition (%50 İndirim)

Oyunun Önceki Fiyatı: 169 TL – İndirimli Fiyatı: 84,50 TL

GTA 5 Oyununun özel olan bu sürümünde satın alan oyunculara özel ek paketler sunulmakta. Online olarak oynanabilme şansı bulunan ek paketler yeni bir heyecan arayanlar için birebir durumdadır. Criminal Enterprise başlangıç paketi adı altında yer alan bu paket sürümü heyecan severlerin seçenekleri arasında yer almakta. Bunların yanı sıra Online oyun içerisinde 1.000.000$ Bonus başlangıç parası da elde edilebilir durumda.

Read Dead Redemption 2 (%33 İndirim)

Oyunun Önceki Fiyatı: 299 TL – İndirimli Fiyatı: 200,33 TL

Hikayesi 1899 yılında geçen ve bir kovboyu yönettiğiniz Read Dead Redemption 2 muhteşem bir Rockstar Games yapımıdır. Açık dünya konusunda gelişmiş özelliklere sahip olan Read Dead Redemption 2 grafikleri ve gerçekçi fizikleri ile de oynayanları hayran bırakmayı başarıyor. Gerçekçilik konusunda kat edilen yolun ne düzeyde olduğunu bu muhteşem yapımı oynayarak gözlemleyebilirsiniz.

Ghost Runner (%20 İndirim)

Oyunun Önceki Fiyatı: 169 TL – İndirimli Fiyatı: 135,20 TL

Bir felaket sonrası insanlığın son bulduğu dünyada harika zaman geçirmenizi sağlayacak FPP aksiyon oyunudur. Aksiyon seven ve dolu dolu grafiklerden hoşlanan her oyuncuyu kendine bağlayabilecek yapıda olan oyun. Zorluk düzeyi sayesinde rekabet ortamı oluşmasını en iyi şekilde başarıyor.

Control Ultimate Edition (%50 İndirim)

Oyunun Önceki Fiyatı: 209 TL – İndirimli Fiyatı: 104,50 TL

80’den fazla ödüle layık görülmüş olan bu oyun kontrolü kaybedilmiş bir dünyanın yeniden kontrol altına alınmasını anlatmakta. Azılı düşmanlar ile savaşarak dünyayı eski haline getirmek için attığınız macera dolu adımları konu alan oyun. Aksiyon ve macera seven oyunculara hitap etmekte. Epic Games muhteşem Cuma indirimi ile birlikte oldukça iyi bir fiyata satışa sunulmuş durumda.

Watch Dogs 2 (%80 İndirim)

Oyunun Önceki Fiyatı: 268 TL – İndirimli Fiyatı: 53,80 TL

Bir hacker’ın hayatı nasıldır? Watch Dogs 2 San Firansisco’da yaşan genç ancak azılı bir Hacker’ın hayatını konu almaktadır. Teknoloji konusunda bir hayli gelişmiş olan bu eyalette gelişmiş bir hacker olarak yaşamaktasınız. Açık dünya konusunda kendini geliştirmiş olan oyun neredeyse her şeyi Hacklemenize olanak sağlayabilecek bir mekanikte. Hikayelerin yanı sıra sürükleyici yan görevler ile de kendine bağlayıcı bir yapısı bulunmakta.

Crysis Remastered (%35 İndirim)

Oyunun Önceki Fiyatı: 133,99 TL – İndirimli Fiyatı: 87,09TL

Aslında başlarda oldukça basit bir kurtarma operasyonu içinde yer alıyorsunuz. Ancak hiç beklemediğiniz bir anda Kuzey Kore adalarının yakınlarına düşen uzaylılar hayatınızı tamamen değiştiriyor. Crysis oyunun birinci sürümü olan bu yapım yeniden dizayn edilmiş grafik ve oyun motoru güçlendirilmiş halidir. Uzaylılar ile girdiğiniz savaş içerisinde yok olan dünyayı kurtarabilecek misiniz? Peki ya CELL askerleri ile mücadeleyi başarabilecek misiniz? Aksiyon, macera ve bilim kurgu sevenlerin kesinlikle tercih etmesi gereken muazzam yapımlardan sadece birisi.

Mafia: Trilogy (%25 İndirim)

Oyunun Önceki Fiyatı: 374 TL – İndirimli Fiyatı: 280,50 TL

Mafia: Trilogy, Mafya oyunun yeniden yapılmış bir versiyonudur. Azılı mafya çatışmalarının yanı sıra gelişmiş dinamikleri ile oyunun içinde adeta yaşayan bir dünya oluşturan Mafya. Aksiyon ve macera seven kişiler için birebir durumdadır. Tamamen aynı hikâyeye sahip olan oyun, grafik ve fizik olarak yeniden yapılarak oyuncuların beğenisine sunulmuştur.

HITMAN – Game of The Year Edition (%80 İndirim)

Oyunun Önceki Fiyatı: 260 TL – İndirimli Fiyatı: 52 TL

Paket haline satılan bu Hitman sürümünde birden fazla oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Tek paket içinde Episode halinde sunulmuş olan bölümler gizliliğin ve aksiyonun tavan yaptığı oyunda farklı deneyimler yaşamanızı sağlayacak durumda. Hitman oyununun ilk sürümünde ödül almış olan tüm bölümlerin yer aldığı harika bir yapım.

Metro: Last Light Redux (%75 İndirim)

Oyunun Önceki Fiyatı: 31 TL – İndirimli Fiyatı: 7,75 TL

2034 Yılı, Moskova harabeler altında. Metro tünellerinin tamamı dışarıdan gelen tehditler ve insan artıkları ile kuşatılmış durumda. Mutantlar her an terk edilmiş alanlardan çıkabilir. Sonu gelmiş dünyada hayatta kalmayı başarabilir misin? Metro: Last Light Redux Temelinde aksiyon ve korku barından bir yapımdır. Gerilim dolu ve aksiyon dolu oyunlarda hoşlanan oyun severlerin mutlaka göz atması gereken sayılı yapımlardan sadece bir tanesidir. Epic Games muhteşem Cuma indirimleri sayesinde fiyatı en uygun duruma düşürülmüş durumda.

Darksiders II Deathinitive Edition (%75 İndirim)

Oyunun Önceki Fiyatı: 49 TL – İndirimli Fiyatı: 12,25 TL

Darksiders II Deathinitive Edition yaşayan her şey sizden kaçıyor. Etrafınıza sadece korku saçıyorsunuz. Gözlerinize bakmak değil adınızı duymak bile sizin ne kadar güçlü olduğunuzu anlatmaya yetiyor. Siz Ölümsünüz! Dört atlıdan sadece birisi olan Ölüm, kardeşinin adını kurtarmak için güçlü bir arayışa girer. Bu yol boyunca bolca aksiyon, macera ve gerilim sizi bekliyor.

Borderlands 3 (%67 İndirim)

Oyunun Önceki Fiyatı: 309 TL – İndirimli Fiyatı: 101,97 TL

Yok olmuş ve yeniden inşa edilmiş dünyalarda kendi adınızın yankılanmasını istemez misiniz? Borderlands 3 tam olarak bu türde bir yapım. Yok olmuş ancak bir şekilde yeniden inşa edilmiş kıyamet sonrası dünyada kendi hükmünüzü sürdürmek için türlü maceralara atılacaksınız. Oyun içinde yer alan sayısız silah ve araç kurgusunun olduğunu unutmamak gerekiyor. Maceradan maceraya koşabileceğiniz bu yapım Co-Op desteği ile birlikte arkadaşlarınız ile de hoş vakitler geçirmenizi sağlıyor.

The Witcher 3: Wild Hunt (%70 İndirim)

Oyunun Önceki Fiyatı: 75 TL – İndirimli Fiyatı: 22,50 TL

Önerilen Yazı: Steam Sonbahar İndirimi Bitiyor! Bu oyunları Kaçırmayın!

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın