Microsoft Flight Simulator 2020 Multiplayer Oynanabilecek

 Microsoft Flight Simulator 2020 Multiplayer Oynanabilecek
Okunuyor Microsoft Flight Simulator 2020 Multiplayer Oynanabilecek

Son dönemin en çok beklenen oyunlarından biri olan Microsoft Flight Simulator 2020 ile ilgili yeni gelişmeler var. Oyunculara gerçek bir uçuş deneyimi sunmaya hazırlanan firma, söz konusu oyunla ilgili yeni özellikleri açıkladı. 7 Dakikalık video ile oyun severlere sunulan yeni özellikler oldukça dikkat çekici. Peki yakın zamanda çıkması beklenen oyunla son gelişmeler neler? Birçok oyun severin merak ettiği bu sorunun yanıtını gelin detaylı bir şekilde inceleyelim.

Canlı Hava Durumu

Microsoft Flight Simulator 2020 canlı hava durumu

Microsoft Flight Simulator 2020 özellikleri ile dikkat çekiyor. Yakın zaman içerisinde oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanan simülasyon oyunu, kullanıcılara canlı hava durumu imkanı sunacak. Oyun severler dinamik hava olaylarının yanı sıra, bölgenin hava durumu ile uçuş yapmaya çalışacak. Oldukça iyi düşünülmüş bu özellik şimdiden birçok oyuncunun dikkatini çekmişe benziyor.

Gerçekçi Tasarım ve Havaalanları

microsoft flight simulator 2020 hava alanı

Microsoft ekibi, yeni oyunla ilgili çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz aylar içerisinde yapılan açıklamalara göre, dünyada bulunan tüm havaalanları oyunun içerisinde yer alacak. İkon diye tabir edilen dünyanın en popüler havaalanları ise gerçeğe uygun bir şekilde tasarlanarak, oyunculara sunulacak.

Multiplayer Özelliği

microsoft flight simulator 2020 multiplayer

Geçtiğimiz günlerde açıklanan yeni bir özellik ise oldukça dikkat çekti. Yakın zaman içerisinde çıkması beklenen ve dünya genelindeki tüm havaalanlarının bulunduğu oyunda Multiplayer özelliği de yer alacak. Oyun severler isterlerse tek başlarına online sunucularda ve gerçek zamanlı hava trafiği ile uçuş yapabilecek ya da isterlerse arkadaşlarıyla birlikte grup halinde uçuşlar yapabilecek. Bölgede bulunan gerçek zamanlı hava trafiği oyun severlere an ve an aktarılacak. Oyuncular istemeleri durumunda gerçek zamanlı hava trafiğini kapatabilecek.

Xbox Game Pass Abonelerine Ücretsiz Olarak Sunulacak

Xbox Game Pass üyeleri Microsoft Flight Simulator 2020 oyununu herhangi bir ücret ödemeden oynayabilecek. Bilgisayar kullanıcılarına mı yoksa konsol kullanıcılarına mı sunulacağı ise henüz bilinmiyor. Peki Xbox Game Pass ücretleri ne kadar?

Xbox kullanıcılarına sunulan abonelik sistemlerinden biri de Game Pass aboneliği. Kullanıcılar bu abonelik sistemi sayesinde 200’den fazla oyunu herhangi bir ücret ödemeden ve herhangi bir kısıtlamaya tabii olamadan oynayabilecek. Bu abonelik sistemine konsol üzerinden kayıt olmak isteyen ve oyunları offline oynamak isteyen kullanıcılar aylık 30 TL, online olarak oyun oynamak isteyen kullanıcılar ise aylık 45 TL ödeme yapması gerekmektedir. Bilgisayar üzerinden bu sisteme kayıt olmak isteyen oyun severler ise 30 TL. ödeme yapması yeterli olacak.

Önerilen Yazı: Steam Oyun Kodu Nasıl Etkinleştirilir?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın