CS:GO Yeni Gelen Güncelleme ile Oyuna Yeni Bir Operasyon Getirdi

Okunuyor CS:GO Yeni Gelen Güncelleme ile Oyuna Yeni Bir Operasyon Getirdi

CS:GO yeni gelen güncelleme ile “Operation Broken Fang” adlı operasyonu oyuna ekledi. Şirket bu yeni operasyon güncellemesi ile oyuna birçok yeni özellik, karakter görünümü, harita ve yeni bir kasa koleksiyonu da ekledi.

CS:GO Yeni Güncellemesinde Operation Broken Fang Yer Alıyor

Yeni operasyon ile oyunculara yeni görevler, yeni karakter görünümleri ve ayrıyeten yeni bir kasa koleksiyonu da ekledi. Operasyon son gelen operasyonlara nispeten daha büyük bir tanıtım videosu ile vitrinde yerini aldı. Operasyon içerisinde haftalık yapabileceğiniz görevler ve yıldız ödülleri barındırıyor.

Görevler, oyunu sürekli oynayan insanlar için yapması gayet basit bir şekilde operasyonda yer alıyor. Örnek verecek olursak belli başlı haritalarda belirli sayıda öldürme skoruna ulaşarak bazı ödüllerden faydalanabiliyorsunuz. Yani yeni operasyonda yeni haritaları keşfederken aynı zamanda görevlerinizi de bir yandan tamamlamış bulunuyorsunuz.

Önerilen Yazı: CS:GO Başlatma Seçenekleri – FPS Artırma Kodları

Görevler size tamamlandıktan sonra yıldız ödülleri bırakıyor. Bu yıldızları operasyon marketinden karakter görünümü satın alarak veya kasaları açarak kullanabiliyorsunuz. Ayrıca bu yıldızları direkt olarak steam cüzdanı kullanarak da satın almanız mümkün.

Yeni güncelleme içerisinde bulunduğu operasyon için detaylı bir istatistik havuzu da sunuyor. Aldığınız öldürme skorları, haritalara ve oynadığınız oyunlara göre istatistik havuzunun içinde yer alıyor. Böylece operasyon boyunca elde etmiş olduğunuz istatistikleri bu sayfada görebiliyorsunuz.

Üç Yeni Harita Geldi

Eğlenceli ve bir o kadarda yeni oyun şekli ile uyuşan üç tane yeni harita geldi. Bu haritalardan ikisi normal oyun için yapılmış ve bir diğeri ise rehine kurtarma görevini içinde barındırıyor. Yeni haritalar oldukça güzel dizayn edilmiş ve operasyon ile uyumlu atmosfere sahipler.

Yeni Bir Mod Getirdildi

Haritalar, karakter görünümleri ve kasalar dışında yeni bir oyun modunu da CS:GO severlerle buluşturuldu. Oyun modu daha öncesinde topluluk sunucularında oynanan bir modun, resmi sistem ile buluşmuş hali. Yani “Retake” Türkçe ismiyle “Geri Alma”. İsminden de anlaşılacağı üzere mod, teröristlerin bomba kurmuş şekilde başlamasını ve anti teröristlerinde bomba kurulan bölgeyi tekrardan ele geçirmeye çalışmasını sağlıyor. Böylelikle oyuna başlamadan önce bir bomba kurulduğunda yapabileceğiniz stratejileri gözden geçirmeye vakit bulabiliyorsunuz.

İşaret Sistemi Getirildi

Artık oyun içi iletişim daha da kolaylaştı. Oyun içerisinde artık işaretleme sistemi var ve rakibin yerini gördüğünüz anda işaretleyip bilgi verebiliyorsunuz. Ayrıca içinde bulunduğunuz raunt, silah alıp almamak konusunda takım arkadaşlarınızı uyarabiliyorsunuz. Bu güncelleme ile birlikte mikrofonunuz olmasa dahi takımınızla iletişim kurabileceksiniz.

CS:GO Yeni Silah Görünümleri

Yeni bir kasa da mevcut. Bu kasa içerisinde on yedi adet yeni silah görünümü barındırıyor.

M4A1-S PRINTSTREAM

M4A1-S PRINTSTREAM cs go yeni silah görünümü

Sade tasarımı ve renkleri ile siyah-beyaz sevenlerin gözdesi olacak bir silah görünümü diyebiliriz.

GLOCK-18 NEO NOIR

GLOCK-18 NEO NOIR cs go yeni silah görünümü

Daha öncesinde başka silahlarda da kullanılan bu kaplama gerçekten CS:GO dünyasının en sevilen silah görünümlerinden birisi. Renk paleti ile absürt bir görünüme sahip bu silah görünümü, bu kasanın içinde kendine yer bulmuş.

M4A4 Cyber Security

Diğer silah görünümlerine nazaran biraz daha renkli olan bu silah görünümü, “Conne” ve “11it” adlı topluluk geliştiricileri tarafından tasarlanmış.

USP-S Monster Mashup

Yeşilin ve mavinin ahenkle dans ettiği bu silah görünümü de “Nextgenz” adlı topluluk geliştiricisi tarafından kasada kendine yer bulmuş.

Five-Seven Fairy Tale

Gerçekten görünümü ile peri masalını andıran bu silah görünümü “Rafok” adlı tasarımcı tarafından yapılmış.

UMP-45 Gold Bismuth

Listenin altıncı sırasında oyun içerisindeki en popüler SMG silahlardan birisi olan “UMP-45 Gold Bismuth” bulunuyor. Silah görünümü olarak mekanik bir evreni andıran bu silahı “G-99Factory” adlı kullanıcı tasarlamış.

SSG-08 Parallax

En çok konuşulacak silah görünümlerinden birisi olan “SSG-08 Parallax” yedinci sırada bulunuyor. Konuşulacak olmasının sebebi ise “kosear” adlı kullanıcının silahın üzerine “Bir vuruş bir öldürme değil, iki vuruş bir öldürme” yazması ve AWP’yi yermesi diyebiliriz.

Dual Berettas Dezastre

İsmi kendinden güzel olan bu silah görünümünü “Des” ve “el_tus” adlı kullanıcılar tasarlamış.

AWP Exoskeleton

Çizgi motifleri ve rengi ile oyuncuları cezbeden bu silah görünümünü “Rozzy” adlı kullanıcı tasarlamış.

Nova Clear Polymer

Onuncu silah görünüm olarak “Nova Clear Polymer” tercih edilmiş. Yeşil ve gümüş rengini bir arada sergileyen bu görünümü, “Strenson” adlı kullanıcı tasarlamış.

MP5-SD Condition Zero

Listenin on birinci sırasında oyuna son eklenen silah olan MP5 ile “MP5-SD Condition Zero” yer alıyor. Tasarımcıları ise “Andy” ve “tanapta”.

M249 Deep Relief

CS GO yeni silah görünümü

Bu kaplamayı “Teo” ve “Vishomin” beraber tasarlamışlar.

P250 Contaminant

P250 Contaminant CS GO yeni silah görünümü

Listenin on üçüncü sırasında oyunun gözbebeği olan P250 tabancası var. “P250 Contaminant” adlı kaplama ile “kiku” adlı kullanıcıda bu kasada kendine yer bulmuş.

Galil AR Vandal

Galil AR Vandal CS GO yeni silah görünümü

On dördüncü sırada oyunun en iyi fiyat-performans silahlarından biri Galil-AR bulunuyor. “Galil AR Vandal” kaplaması ile “MONIKA” adlı tasarımcıda bu kasada yer edinebilmiş.

Digital Mesh

Digital Mesh CS GO yeni silah görünümü

Oyunun en nefret edilen silahlarından olan G3SG1 için de bu kasada bir kaplama yer alıyor. “Digital Mesh” adlı kaplamayı “hexeth” adlı kullanıcı tasarlamış.

Cocoa Rampage

Cocoa Rampage CS GO yeni silah görünümü

Oyunun yine en nefret edilen silahlarından olan P90 bile bu kasadan kendine bir kaplama kapmayı başarmış. Kaplama “Cocoa Rampage” “.krM5” ve “mara_der” isimli kullanıcılar tarafından tasarlanmış.

CZ-75 Vendetta

CZ-75 Vendetta CS GO yeni silah görünümü

Listenin son sırasında “CZ-75 Vendetta” bulunuyor. Eco kalınan rauntların vazgeçilmezi CZ-75 için yapılan bu kaplama, “emu” adlı kullanıcı tarafından tasarlanmış.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın