Iphone 12 Pro Max Tasarımı Ortaya Çıktı

 Iphone 12 Pro Max Tasarımı Ortaya Çıktı
Okunuyor Iphone 12 Pro Max Tasarımı Ortaya Çıktı

Iphone 12 Pro Max yeni model telefona yönelik tasarımın ortaya çıkması ile Iphone severler büyük bir heyecan yaşadı. Jon Prosser tarafından Iphone 12’ye ait model tasarımları açıklandı. Jon Prosser tarafından daha önce de Apple ürünlerine yönelik haberler ve içerikler, Youtube üzerinden hazırlanıyordu. Kanalda yer alan videoya göre, yeni model cep telefonunda yer alan kameranın sahip olduğu tasarım, Ipad Pro 2020’nin kamerası ile benzerlik göstermekte. Jon Prosser tarafından yapılan paylaşım sonrasında yeni model Iphone telefona yönelik bazı özellikler de açığa çıktı.

Iphone 12 Pro Max Modeli İçin Bir Tanıtım Yapılmadı

iphone 12 pro max

Apple tarafından yeni Iphone 12 Pro Max telefon için resmi bir tanıtım yapılmadı. Jon Prosser, sahibi olduğu Youtube kanalı üzerinden yeni model telefonun tasarımları olduğunu iddia ettiği, Iphone 12 telefonun görüntülerini paylaştı. Apple markası tarafından yeni model telefonun tanıtımının yakın zamanda yapılacağı bekleniyordu, ancak tanıtımın bir Youtube kullanıcısı tarafından yapılması şaşkınlık yarattı.

Youtube kanalından yapılan ve yeni model Iphone olduğu iddia edilen telefonun görsellerinden, yeni modelin bir Ipad’i andırdığı görüşü egemen oldu. Tasarımlara ait görüntüler doğru ise, yeni modelin tüm görünüş özellikleri böylelikle ortaya çıkmış oldu. Yeni modelde, kavisli yapıya sahip köşeler, üzerinde çentiğin bulunması ve küçük boyutta flaş ışığının eklenmiş olması da dikkat çekici görsel özellikler arasında yer alıyor.

Tasarımın Ayrıntıları Sunuldu

iphone 12 pro max tasarımı

Youtube kanalında modelin yeni görüntüleri ile birlikte, modele ait tasarım aşamaları da tüm ayrıntıları ile sunuldu. Yeni modelin sahip olduğu ekranın, önceki Iphone modellerinden farklı olduğu dikkat çekiyor. Ekran köşelerinde yer alan kavisli bölümler ise tasarıma biraz farklılık katıyor. Bu kavisli ayrıntıl, telefonun görsel yapısında yer alan dört köşesinde de 5G teknolojisi için birkaç anten bulunabileceği fikrini akıllara getiriyor. Aynı uygulamaya Iphone 4 modelinde de rastlanılmıştı. Iphone 12 Pro Max bu özelliği ile Iphone’un emektar telefonunu andırıyor. Youtube’da yayınlanan videoyu buradan izleyebilirsiniz.

Yeni modelin kamera detayı da heyecan uyandırıyor. Kameranın sahip olduğu detaylar gerçekten de görülmeye değer. Kamera tasarımı Iphone 11 Pro ve Max modelleri ile aynı tasarıma sahip. Bu yeni modelde, akıllı bağlanma özelliğinin yer alacağı da Youtube kanalında yapılan açıklamalar arasında yer aldı. Telefon üzerinde Apple kalemini kullanabilmek için akıllı bağlanma özelliğinin bulunduğu belirtiliyor.

Bazı İşlevsel Değişiklikler Bulunuyor

iphone 12 pro max tasarımı

Yeni modelde, güç azalma kısmı, normal telefon modellerine göre biraz daha alt kısımda bulunuyor. Büyük ekranlı telefonlar için güç düşmesinin aşağıda olması, kullanım avantajı sağlıyor. Yeni modelin, bir önceki modele göre daha ince bir yapıda olduğu da sızan bilgiler arasında yer alıyor. Yeni modelde daha iyi bir ses çıkışı için de çalışmaların olduğu belirtiliyor.

Iphone 12 Pro Max Çıkış Tarihi

Iphone 12 Pro Max telefonunun 2020 yılının Eylül ayında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Modelin, Youtube kanalında yayımlandığı şekilde olup olmadığı ise merak konusu olmakta. Tasarım, görsel açıdan herkesin beğenisini kazandı ancak kesin görünümün nasıl olacağı ancak Eylül ayında belli olacak.

Önerilen Yazı: OPPO A92s Özellikleri ve Fiyatı

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın