Torrent İle Nasıl Film İndirilir? En İyi Siteler ve Programlar

 Torrent İle Nasıl Film İndirilir? En İyi Siteler ve Programlar
Okunuyor Torrent İle Nasıl Film İndirilir? En İyi Siteler ve Programlar

Torrent, internette dosya paylaşımı için kullanılan bir uygulamadır. Torrent aracılığıyla film, dizi, oyun ya da müzik indirebilirsiniz. Bir içeriğe sahip tüm insanlar, Torrent aracılığı ile onları paylaşır. Dolayısıyla ne kadar popüler içeriği arıyorsanız o kadar kullanıcıda bulunacağı için daha çabuk indirme imkanına sahip olursunuz. Torrent tamamen ücretsizdir. İstediğiniz filmi, diziyi, animeyi, oyunu ya da herhangi bir içeriği hiçbir ücret ödemeden torrent ile indirebilirsiniz.

Torrent ile Film İndirmenin Adımları

1) Bilgisayarınıza Torrent Kurun

Torrent ile film indirmek için ilk önce Torrent uygulamasını bilgisayarınıza kurmanız gerekir.  Aşağıda verdiğimiz linkler aracılığı ile bilgisayarınıza uygun Torrent sürümünü indirin.

rar halinde inen Torrent dosyasını açın. Kurulumu sağlamak için sürekli sağ alt taraftaki ”next”e tıklayın. Kurulumun tamamlandığından emin olduktan sonra pencereyi kapatabilirsiniz.

2) İndirmek İstediğiniz Filmi Aratın

Torrent uygulamasını bilgisayarınıza kurduktan sonra yapmanız gereken indireceğiniz film ya da diziyi belirlemek. Daha sonra belirlediğiniz içeriğin torrent dosyasını aratın. Bunun için aşağıda sıraladığımın en iyi torrent film ve dizi sitelerinden yardım alabilirsiniz.

En Popüler Torrent Siteleri

 1. YTS.ag (YTS.am): Film indirmek için kullanılan Torrent sitesidir.
 2. LimeTorrents: En geniş Torrent koleksiyonuna sahip sitedir. Yaklaşık 10 milyon içeriğe sahiptir.
 3. Rarpg.to: Film, müzik, yazılım ya da oyun istediğiniz içeriği Torrentlemek için siteyi kullanabilirsiniz.
 4. Zooqle: Aradığınız dizi ve filmler zooqle Torrent sitesinde bulabilirsiniz.
 5. TorrentDownloads: 16 milyondan fazla içeriğin bulunduğu Torrent Downloads muhtemelen aradığınız dizi, film ya da animelere sahiptir.
 6. Torrents.me: En iyi Torrent sitelerindeki film, dizi, uygulama vs sonuçlarını listeler.
 7. TorLock.com: Zooqle gibi .com uzantılı olan Torrent sitesidir.
 8. 1337x.to: En iyi tasarıma sahip Torrent sitelerinden biridir.
 9. EZTV: En güncel Torrentleri kullanıma sunan EZTV temel bir site görünümüne sahiptir.
 10. Pirateiro: Orta Asya’ya dair içeriklerin fazla olduğu film torrent sitesi fragmanları izleme imkanı sunmaktadır.
 11. Torrent Galaxy: Minimalist bir tasarıma sahip torrent sitesi en iyi görsele sahip torrent siteleri arasında yer alır.
 12. Seedpeer: Kategori listesine sahip Seedpeer oldukça kullanışlı bir Torrent sitesidir.
 13. YourBittorrent: Az popüler torrent sitelerinden biri olan YourBittorrent oldukça kolay kullanımlı bir arayüze sahiptir.

Filmi İndirmeye Başlayın

Yukarıdaki sitelerden birinde indireceğiniz dizi ya da filmi bulduktan sonra ”indir” tuşuna basın. Browser seçeciğiniz uygulama ile ilgili bildirimde bulunacaktır. Daha sonra 1. adımda indirdiğiniz Torrent uygulaması açılacaktır. Film ya da dizi indirirken karşınıza farklı seçenekler çıkar. Bu seçenekler filmi paylaşan insan sayısına göre sıralanır. En üst sıradaki film ya da diziyi seçmek indirmenin daha hızlı olmasını sağlayacaktır. İstediğiniz kalite ya da boyuttaki içerikleri seçebilirsiniz.

Önerilen Yazı: Iphone Telefonlarda Nasıl Video İndirilir?

Görüntü kalitesi arttıkça film, dizi ya da animenin boyutu da artacaktır. Film için altyazıları https://turkcealtyazi.org ya da https://www.planetdp.org gibi altyazı sitelerinden tedarik edebilirsiniz.Film Torrentten indirilirken durdurabilir ve daha sonra devam edilebilir. Yanlış filmi ya da diziyi indirmeniz halinde iptal etmeniz de mümkün.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın