Xbox Live Gold Şubat Ayı Ücretsiz Oyunları Açıklandı

Okunuyor Xbox Live Gold Şubat Ayı Ücretsiz Oyunları Açıklandı

Microsoft şirketi, geçtiğimiz günlerde yaptığı özel bir duyuru ile Xbox Live Gold Şubat ücretsiz oyunları listesini resmi olarak açıkladı. Xbox Live Gold abonesi olan oyun severler, Şubat ayı içerisinde 5 farklı oyunu tamamen ücretsiz ve abonelik süresi boyunca sınırsız olarak oynayabilecek. Dilerseniz, şubat ayı içerisinde abone sahiplerine verilecek ücretsiz oyunları gelin ayrıntılı bir şekilde birlikte inceleyelim.

Xbox Live Gold Şubat Ücretsiz Oyunlar

xbox live gold şubat ücretsiz oyunlar

Xbox Live Gold Şubat 2021 oyunları listesi resmi olarak Microsoft şirketi tarafından açıklandı. Oyun severler Şubat ayı içerisinde verilecek olan Gears 5, Resident Evil, Indiana Jones And The Emperor’ s Tomb, Lost Planet 2 ve Dandara Trials Of Fear Edition isimli yapımları tamamen ücretsiz bir şekilde oynayabilecek. İşte, tüm ayrıntıları ile 5 muhteşem ücretsiz oyun;

1- Gears 5

10 Eylül 2019 tarihinde satışa sunulan Gears 5, son dönemin en dikkat çeken yapımlarından biri olarak kabul ediliyor. Gears 4 oyununun devamı niteliğinde olan söz konusu yapım, oyun severlere oldukça aksiyon dolu saatler yaşatıyor.

Yapay zeka desteğinin son derece iyi olduğu yapım, muhteşem görsel efektleri ve çatışma sahneleri ile göz kamaştırıyor. Unreal Engine 4 oyun motoru ile geliştirilen yapımın hikayesi ise oldukça geniş.

Dileyen oyuncular, söz konusu yapımın hikayesini bitirirken, dileyen oyuncular ise çok oyunculu çatışmalara girerek oldukça keyifli dakikalar geçirebiliyor. 269 TL Fiyat etiketine sahip olan yapım, 1 Şubat 2021 tarihinden itibaren ücretsiz olarak indirilebilecek ve abonelik süresi boyunca sınırsız bir şekilde oynanabilecek.

2- Resident Evil

Son dönemin en popüler seri oyunlarından biri olan Resident Evil, 1998 yılında geçiyor. Malikane içerisinde mahsur kalan özel bir timin hikayesini konu alan yapım, oyun severlere oldukça korkunç ve bir o kadar da gerilim dolu dakikalar yaşatıyor. 71 TL fiyat etiketine sahip olan oyun, 1 Şubat 2021 tarihinden itibaren ücretsiz bir şekilde indirilebilecek.

3- Indiana Jones And The Emperor’ s Tomb

24 Şubat 2003 tarihinde Xbox platformuna çıkan Indiana Jones And The Emperor’ s Tomb, ücretsiz olacak oyunlar arasında yer alıyor. Dönemin en önemli yapımlarından biri olan söz konusu oyun, farklı hikâye yapısıyla dikkat çekiyor.  Oyun severler, Indiana Jones karakterini yöneterek oldukça gizemli bir sırrı çözmeye çalışıyor.

10 Farklı bölümün bulunduğu yapımda İstanbul şehri de yer alıyor. 29 TL fiyat etiketine sahip olan oyun 16 Şubat tarihinden itibaren ücretsiz olarak indirilebilecek olan yapım, geriye uyumluluk modu sayesinde Xbox One platformunda sorunsuz bir şekilde oynanabilecek.

4- Lost Planet 2

12 Ekim 2010 tarihinde Microsoft tarafından satışa sunulan ve Xbox Live Gold Şubat şubat ücretsiz oyunları listesinde yer alan Lost Planet 2, son derece uzun hikâye yapısıyla dikkat çekiyor. 14 Saatlik bir hikâye’ ye sahip olan yapım, oyun severlere oldukça aksiyon dolu dakikalar yaşatıyor.

Görsel efektleri ve heyecan dolu yapısıyla göz kamaştıran oyun da Multiplayer desteği de bulunuyor.  20 Dolar fiyat etiketine sahip olan ve 16 Şubat tarihinden itibaren ücretsiz olarak indirilecek olan oyun, geriye uyumluluk modu sayesinde Xbox One platformunda sorunsuz bir şekilde oynanabilecek.

5- Dandara Trials Of Fear Edition

Xbox Live Gold Şubat ücretsiz oyunları listesinde Dandara Trials Of Fear Edition isimli yapım da yer alıyor. 2D Oynayışa sahip olan oyun, oldukça heyecanlı yapısıyla dikkat çekiyor. Oyun severler, yaratıklara karşı amansız bir mücadele vererek çevreyi keşfediyor. 39 TL Fiyat etiketine sahip olan yapım, 16 Şubat tarihinden itibaren ücretsiz olarak oynanabilecek.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın