Oyun Oynayarak Para Kazanmak 2020 – Farklı Bir Yöntem

 Oyun Oynayarak Para Kazanmak 2020 – Farklı Bir Yöntem
Okunuyor Oyun Oynayarak Para Kazanmak 2020 – Farklı Bir Yöntem

Bilindiği üzere son yıllarda meşhur olan bir furya var. Hem rahat edip hem de bir yandan günü çıkarmak. Bu tarz işlerin başında olan ve sanırım en eğlenceli olan oyun oynamaktır. Bu yazımızda oyun oynayarak para kazanmak için uygulayabileceğiniz bir tekniği anlatacağım.

İnsanların  zihnini boşaltıp eğlenceli vakit geçirmesine, arkadaşlarıyla vakit geçirmesine ve bir yandan da günün stresini atmamızı sağlayan oyunlara son zamanlarda bir de para kazanmak eklendi. Steam gibi dev şirketlerin bu işlere girmesiyle küçük büyük çoğu kuruluşu bu yöne çekmeye başladı ve bu da alan ve satanın memnun olması durumuna geldi. Ne kadar çok firma bu işe girerse o kadar çok fikir bu işe girmiş oldu ve normal insanlarında bu işe girmesine ve para kazanmasına neden oldu.

Oyun Oynayarak Para Kazanmak İçin Nereden Başlamalıyım?

İlk başta şu anda meşhur olan oyunları takip ederek başlamalısınız. Zaten oyunları seven ve az çok takip eden biriyseniz sizin için kolay olacaktır. Benim tavsiyem hala meşhur olan ve kolay kolay popülaritesini kaybetmeyen CS:GO oyunuyla başlamanızdır. Bu oyunlara parayı verip aldıktan sonra bitiyor gibi görünse de bunların altında bilinmeyen bir ticari sistem yatıyor desek çokta yanlış olmaz.

Ticaretine Giriş

Bu oyunlardan para kazanılan en büyük şey kozmetik ürünlerdir. Bu ürünlerin takibini iyi yapmakla başlayacağız. Bu pazar sisteminde özellikle doların ani çıkışlarıyla ilk başlarda ufak daha sonra riski sıfıra indirerek ciddi paralar kazanabilirsiniz.

İlk olarak Steam pazarında doların düşük olduğu bir anda ucuz itemleri araştırın ve bu ürünleri satın alın. Dolardaki ufak artışlardan sonra elimizdeki ucuz itemleri satarak belli bir miktar parayı elinizde tutun. Yavaş yavaş ticari ortama alıştıktan sonra ve sermayemizi genişlettikten sonra daha büyük avlar peşine düşebiliriz.

Tabii ki bizim öncelikli dikkat etmemiz gereken şey doların hareketi. Doların düştüğü bir zamanda artık daha iyi daha pahalı itemleri biriktiriyoruz ve bekliyoruz. Beklerken aradan uzun zaman geçebilir fakat burada önemli olan şey zamanı doğru kullanmaktır. Çünkü bazı zamanlar elinizdeki itemlerin sayısı markette azalır. Bu da itemlerinizin değerinin artacağı anlamına geliyor. Elinizdeki itemi ne kadar az kişi satarsa fiyatlar o kadar sizin lehinize olur. Siz tabii ki uygun bir zamanı kolladığınız için bu satışlardan gözle görülür bir kâr elde edebilirsiniz.

Daha Yüksek Tutarlar Daha Fazla Risk

Şimdi sermayemizi yaptığımız ufak ticaretlerle oluşturduğumuza göre isterseniz takas sistemine geçebilirsiniz. Bu sistem ayrı bir konu ama biraz giriş yapalım.

Bu sistemde sizde olan itemlerle başkasında bulunan itemleri takas edeceksiniz ama işin içine başka bir birey girince risk artıyor. Bu yüzden sizin araştırmanızı daha iyi yapmanız gerek. Çünkü bazı özel itemler daha fazla para ediyor. Başka biri ile item takası yapacağınız zaman onun itemlerinden sizin daha fazla para edeceğini bildiğiniz özellikleri seçin ve siz de güzel itemlerinizi koyun. Bunu yaparken itemin özelliklerini kaçırmamanız çok önemli. Bu şekilde takaslar yapmaya devam ettiğiniz sürece belli oranda paranız artmaya devam edecek.

Anlattığım bu yöntemi oyun oynayarak para kazanmak için kullanabilirsiniz. Yüksek miktarda paralar kazanabilmek için araştırmanızı iyi yapın ve piyasayı iyi takip edin.

Yazı hakkında düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın