PlayStation Store İlkbahar İndirimine Giren En Pahalı 10 Oyun

 PlayStation Store İlkbahar İndirimine Giren En Pahalı 10 Oyun
Okunuyor PlayStation Store İlkbahar İndirimine Giren En Pahalı 10 Oyun

PlayStation Store satışa sunduğu bazı oyunlarda indirim kararı aldı. Birkaç hafta öncesinde indirim sayfasının silinmesi üzerine gelen tepkiler çoğalınca PlayStation kendi kullanıcıları için bazı oyunlarda indirim kararı aldı. Bizde 16 – 30 Nisan tarihleri arasında aşamalı olarak sona erecek indirimli oyunları sizler için listeledik. Bu listede normal satış fiyatı en yüksek olan 10 oyunun indirimli fiyatlarını mevcuttur.

PlayStation Store İlk Bahar İndirimine Giren Oyunlar listesinde yer alan oyunların bazılarının indirimi 16 Nisan tarihinde kalanların indirimi ise 30 Nisan tarihinde sone erecektir. Bu indirimlerden yararlanmak istiyorsanız kısıtlı zamanınız olduğunu unutmayınız.

Assassin’s Creed Odyssey – ULTIMATE EDITION

playstation store indirimli oyunlar 2020

Aksiyon ve Macera türündeki Assassin’s Creed Odyssey oyununun geliştiricisi Ubisoft Quebec ve yayınlayıcısı Ubisoft’tur. Assassin’s Creed Odyssey oyunun bir sürümü olan Ultimate Edition 30 Nisan 2020 tarihine kadar 739 TL yerine PlayStation Store mağazasında 199 TL’den satışa sunulmuştur. Assasin’s Creed Odyssey oyunun Ultimate Edition sürümünü satın almak isteyenler bu büyük indirimden yararlanabilirler.

NBA 2K20 Legend Edition

playstation store indirimli oyunlar 2020 ve indirim tarihleri

NBA 2K20, Visual Concepts tarafından geliştirilen bir basketbol oyunudur. Oyun içerisinde basketbol koçluğu veya kendi karakterinizi oluşturacağınız bir sporcu ile MyCAREER yapabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınızla birlik veya karşı karşıya mücadele edebilirsiniz. NBA 2K20 oyunun bir sürümü olan Legend Edition 30 Nisan 2020 saat 02.00’a kadar indirimli şekilde satışa sunulmuştur. Bu oyunun normal fiyatı 669 TL iken indirimli fiyatı 179 TL’dir. Legend Edition sürümünü satın alan kişiler MyCAREER yetenek gücü ve MyTEAM puanı gibi ekstra özelliklere sahip olurlar.

Red Dead Redemption 2: Ultimate Edition

playstation store indirimli oyunlar rdr 2

Red Dead Redemption 2, geliştiriciliğini ve yayıncılığını Rockstar Studios’un üstlendiği Western temalı bir oyundur. Eleştirmenler tarafından en yüksek puanı alan bu oyun ayrıca birçok ödüle layık görülmüştür.

Red Dead Redemption 2 oyunun bir sürümü olan Ultimate Edition 30 Nisan 2020 tarihine kadar indirimli fiyatıyla satın alabilirsiniz. Normal fiyatı 669 TL olan bu oyunun indirimli fiyatı ise 239 TL’dir. Oyunun bu sürümünde hikaye modu, bonus kıyafet ve bonus rozet gibi özellikler yer almaktadır.

SOULCALIBUR VI Deluxe Edition

playstation store indirimli oyunlar  soulcalibur

SOULCALIBUR VI, oyunu 2018 yılında piyasaya sürülen ve Bandai Namco Studios tarafından geliştirilen bir dövüş oyunudur. SOULCALIBUR VI oyunun Deluxe Edition sürümünde sizleri daha avantajlı paketler beklemektedir. Bu sürümü satın aldığınız taktirde dünyanın dört bir tarafında yer alan rakiplerinizle mücadele ederken daha avantajlı konumda olursunuz. Bu oyunu 30 Nisan 2020 tarihine kadar 669 TL yerine 159 TL’den satın alabilirsiniz.

FIFA 20 Ultimate Sürüm

playstation store fifa 2020 indirimi

FIFA 20, geliştiricisi EA Vancouver olan futbol oyununun yayımcılığını Electronic Arts üstlenmiştir. FIFA serisinin son oyunu olan FIFA 20, VOLTA adını verdiği yeni oyun şekliyle bu sene adından fazlaca söz ettirmiştir.

FIFA 20 oyunun sürümlerinden biri olan Ultimate Sürümünün kapak fotoğrafında Real Madrid, Juventus ve Fransa Milli takımının efsane oyuncusu Zinedine Zidane yer almaktadır. FIFA 20 Ultimate Sürümünü 16 Nisan 2020 tarihine kadar indirimli fiyatıyla satın alabilirsiniz. Bu oyunun normal fiyatı 609 TL iken indirimli fiyatı 234,60 TL’dir. Ultimate Sürümü satın aldığınızda FUT maçlarında kullanabileceğiniz ayrıcalıklar elde edersiniz.

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint – Gold Edition

playstation store indirimli oyunlar ghost racon

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint, 2019 yılında piyasaya sürülen bu oyunun geliştiriciliğini Ubisoft Paris üstlenirken yayıncılığını Ubisoft üstlenmiştir. Bu oyun taktiksel nişancı türünde bir oyundur.

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint oyunun Gold Edition sürümünü 30 Nisan 20 tarihine kadar 599 TL yerine 134 TL’ye satın alabilirsiniz.

eFootball PES 2020 Legend Edition

PES 2020 Legend Edition

eFootball PES 2020, PES Productions’un geliştirdiği bir futbol oyunudur. Yayıncılığın Konami üstlenmiştir. Pro Evolution Soccer yani PES serinin on dokuzuncu oyunudur. Bu oyunun Legend Edition sürümünün kapak fotoğrafında efsane futbolcu Ronaldinho yer almaktadır.

eFootball PES 2020 Legend Edition oyununu 30 Nisan 2020 tarihine kadar indirimli fiyatı ile satın alabilirsiniz. PES 2020’nin Legend Edition sürümünü satın aldığınızda myClub’da ayrıcalıklar kazanmış olursunuz. Bu sayede rakiplerini daha kolay yenebilirsiniz. Bu oyun PlayStation Store mağazasında 589 TL’den 114 TL’ye indirilmiştir. Bu indirim sayesinde PlayStation Store İlk Bahar İndirimine Giren En Pahallı 10 Oyun listesinde yer almaktadır.

The Elder Scrolls Online: 21000 Crowns

the elder scrolls online

The Elder Scrolls® Online: 21000 Crowns oyunu 2017 yılında piyasaya sürülen bir Rol Yapma oyunudur. RPG türündeki bu oyunun 16 Nisan 2020 tarihine kadar indirimli fiyatı ile satın alabilirsiniz. Oyun normalde 589 TL’den satılmaktadır. Ama yapılan indirimler neticesinde oyun 16 Nisana kadar 353,40 TL’den satışa sunulmuştur.

Mortal Kombat 11 PS + Injustice 2 ES – Premier Fighter

mortal compat 11 injustice ps

Mortal Kombat 11, 2019 yılında piyasaya sürülen geliştiricisi NetherRealm Studios olan bir dövüş oyunudur. Mortal Kombat serisinin son çıkan oyunu olan Mortal Kombat 11, yeni ve eski dövüşçülerden oluşan kadrosuyla sevenlerini heyecanlandırmıştır.

Mortal Kombat 11 oyunun PS + Injustice 2 ES – Premier Fighter sürümünü 16 Nisana kadar indirimli fiyatı olan 259 TL’den PlayStation Store mağazasından satın alabilirsiniz. Normal fiyatı 579 TL olan bu oyunun bu sürümünü satın alırsanız DC evreninde yer alan karakterlere erişebilirsiniz. Ayrıca Hellboy karakterine ve Ninja Kaplumbağa karakterlerini seçme şansına sahip olursunuz.

Call of Duty: Modern Warfare – Savaş Bileti Sürümü

cod modern warfare

Call of Duty: Modern Warfare, 2019 yılında piyasaya sürülen Infinity Ward tarafından geliştirilen birinci şahıs nişancı türünde bir oyundur. Oyun modern bir ortamda geçmektedir ve gerçekçiliğiyle ön plana çıkmaktadır. 16 Nisan 2020 tarihine kadar Savaş Bileti Sürümünü PlayStation Store mağazasından indirimli olarak satın alabilirsiniz.

Call of Duty: Modern Warfare – Savaş Bileti Sürümünü satın alan oyuncular 3000 Call of Duty puanı kazanırlar. Bu puanların yanı sıra Battle Pass sisteminde 20’den fazla kilit açma yetkisine sahip olurlar. Bu oyun 16 Nisana kadar 569 TL yerine 455,20 TL’den satılacaktır.

Önerilen Yazı: Playstation 5 Özellikleri Açıklandı

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın