En Ucuz Android Telefonlar Hangileri?

 En Ucuz Android Telefonlar Hangileri?
Okunuyor En Ucuz Android Telefonlar Hangileri?

Telefon fiyatlarının araba fiyatlarına yaklaştığı bu dönemde bütçe dostu telefon arayan okurlarımız için hazırladığımız en ucuz android telefonlar yazımızda, size en uygun telefonun hangisi olduğuna karar verebilir ve ucuz telefonları hangi sitelerden alabileceğinizi öğrenebilirsiniz. 5G uyumlu bir telefon arıyorsanız 5G uyumlu telefonlar listemize de göz atabilirsiniz.

Android Telefon Nedir?

Android bir işletim sistemidir. Google ve Open Handset Alliance tarafından, mobil cihazlar için geliştirilmekte olan  Linux tabanına sahip bir işletim sistemidir, android. Android farklı farklı tabletler ve akıllı telefonlarda kurulu olarak gelen bir işletim sistemidir. Tablet ve akıllı telefon kullanıcılarına Google’ın  kendi hizmeti olan Search, Gmail, Youtube ve daha birçok programı kullanabilmemizi sağlar. Her iş için indirilebilecek bir uygulama bulabileceğiniz, cihazımızın yüzünü, temasını, duvar kağıdını kendi zevkimize göre değiştirebileceğiniz, telefonda yaptığınız işlemleri bilgisayarınıza aktarabileceğiniz, bilgisayarımızdan açtığımız web sitelerini telefonumuza aktarabileceğimiz  yani istediğimiz gibi özelleştirebildiğimiz  bu telefonlar android telefonlardır.

En ucuz Android Telefonlar Hangi Markalar Tarafından Üretilir?

Günümüzde herkesin bir telefonu vardır diyebiliriz. Her telefon satın almak isteyen kişi kendi bütçesine göre telefon satın alır. Farklı fiyat seçenekleriyle telefon bulmak mümkün. En ucuz telefona yönelmek tabi işin hesaplı tarafı. Çok pahalı olan telefonların satın alınabilme durumu oldukça zor. Günümüzde birçok kişinin işsiz olduğunu ve geçinme şartlarının ne kadar zor olduğunu düşünürsek insanların en ucuz telefonlara neden yöneldiğini anlamak daha kolay olur.

Her cep telefonu üreticisi Android telefonlardan yapabilir, serbesttir yapma özgürlüğü vardır. En ucuz android telefonlar, hangi markalar tarafından üretilmiştir?

En Ucuz Android Telefonlar Hangileri?

Huawei P Smart 2019 Teknik Özellikleri

Ekran: 5,23 INC FULL HD+

İşlemci: Kirin 710

RAM: 3GB

Depolama: 64GB

Arka Kamera: 13MP + 2MP

Ön Kamera: 8MP

Honor 10 Lite Teknik Özellikleri

Ekran: 6,21 inç FULL HD+

İşlemci: 2,2 GHz Quad Core + 1,7 GHz Quad Core

RAM: 3GB

Depolama: 64GB

Arka Kamera: 48MP+8MP+2MP

Ön Kamera: 16 MP

Xiaomi Redmi Note 7 Teknik Özellikleri

Ekran: 6,3 inç FULL HD+

İşlemci: Snapdragon 660 v2

RAM: 3/4/6 GB

Depolama: 32/64 GB

Arka Kamera: 48 MP + 5 MP

Ön Kamera: 13 MP

Realme 3 Pro Teknik Özellikleri

Ekran: 6,3 inç

İşlemci: Snapdragon 710

RAM: 4 GB

Depolama: 64 GB

Arka Kamera: 16 MP

Ön Kamera: 5 MP

Moto G7 Play Teknik Özellikleri

Ekran: 5,7 inç

İşlemci: Snapdragon 623

RAM: 2 GB

Depolama: 32 GB

Arka Kamera: 13 MP

Ön Kamera: 8 MP

En Ucuz Android Telefonlar Hangi Sitelerde Bulunur?

Telefon satışlarının yapıldığı satış mağazalarına giderek bir android telefon alabiliriz. En ucuz android telefonlar için ise gittiğimiz telefon üreticisinin satış elemanından fiyat aralıklarını öğrenip alabileceğimiz en ucuz android telefonu bulabiliriz.

En ucuz android telefonlar, n11.com, trendyol.com, gumrukdeposu.net, hepsiburada.com, nanokatolog.com, turkcell.com.tr, İstanbulbilisim.com, amazon.com.tr  sitelerinden online olarak satın alınabilir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın