Netflix 2020 Abonelik Ücretleri Ne Kadar?

 Netflix 2020 Abonelik Ücretleri Ne Kadar?
Okunuyor Netflix 2020 Abonelik Ücretleri Ne Kadar?

1997 Yılında kurulan Netflix platformu o dönem sadece DVD satış ve kiralama işleri yapıyordu. 2007 Yılına kadar DVD satış ve kiralama işleri yapan platform, bu tarihte internet üzerinden film izleme seçeneklerini abonelerine sunmaya başladı. Kademeli olarak büyümeyi hedefleyen platform ilk olarak Kanada ülkesine açıldıktan sonra sırasıyla 190 farklı ülkede faaliyetlerine başladı. Günümüzün en popüler film, dizi ve belgesel izleme platformu olarak Netflix, ilk dizisini de 2013 yılında çıkardı.

O tarihinde bu yana yüzlerce yeni içeriği izleyicilerine sunan platform ülkemizde de yavaş yavaş popüler olmaya başladı. Ülkemize yaptığı yatırımlarla dikkatleri çeken Netflix, yerli film ve dizileri abonelerine sunmaya başladı. Son olarak Atiye dizisi ile dikkat çeken site, kısa süre içerisine farklı yeni yerli yapımları da izleyici ile buluşturmayı hedefliyor. Peki son dönemin en popüler platformlarından biri olan Netflix abonelik ücretleri ne kadar? Oldukça merak edilen bu sorunun cevabını gelin birlikte bakarım.

Önerilen Yazı: Atiye dizi incelemesi

Netflix 2020 Abonelik Ücretleri

Dünyanın en popüler film, dizi ve belgesel izleme platformlarından biri olan Netflix, uygun paket seçenekleri ile izleyicilerin dikkatini çekiyor.  Kullanıcılar temel pakete üye olmak istemeleri durumunda aylık 18 TL ödeme yapması gerekiyor. Bu pakete üye olan izleyiciler, yayınları SD çözünürlükte izlerken, aynı anda sadece 1 cihaz da platformu kullanabiliyor. Ayrıca kullanıcılar platformda yer alan içerikleri bilgisayar, televizyon, tablet ve akıllı telefonlarından izleyebilmektedir.

Kullanıcılar standart pakete üye olmaları durumunda aylık sadece 30 TL ödeme yapması gerekiyor. Aynı anda 2 farklı kişinin kullandığı bu pakette içerikler HD çözünürlüğünde kullanıcılar ile buluşuyor. Tıpkı diğer paketlerde olduğu bu paketteki içeriklerde tüm cihazlardan sorunsuz bir şekilde izlenebiliyor.

Netflix platformunun en üst paketi olan özel pakete üye olmak isteyen kullanıcılar aylık 42 TL ödeme yapması gerekiyor. Kullanıcılar diğer paketlere göre içerikleri Ultra HD çözünürlüğünde izleyebiliyor. Ayrıca bu paketi aynı anda 4 farklı kişi de kullanabiliyor. Kullanıcılar içerikleri beğenmemesi durumunda koşulsuz şartsız istedikleri zaman aboneliklerini sonlandırabiliyor. Ayrıca 3 paketin herhangi birini alan kullanıcılar, içerikleri sınırsız bir şekilde ve dilediği zaman izleyebilmektedir.

Netflix 2020 abonelik ücretleri bu şekilde güncellendi. Fiyatlar hakkında düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın