Steam Kış İndiriminde Kaçırılmayacak Aksiyon Oyunları

Okunuyor Steam Kış İndiriminde Kaçırılmayacak Aksiyon Oyunları

Süper Cuma, şahane fırsatlar derken 2020’in son indirimleri de bitmekte. Bu büyük indirimler Steam’de de var. Özellikle oyun severler için çok büyük indirimlerin sunulduğu Steam kış indirimlerinde hangi oyunu alacağımıza karar veremiyoruz. Kimi zaman kazıklandığımız bile oluyor. Öncelikle bu oyunları seçerken bazı Steam gibi platformlar bazı oyunları ücretsiz verdi, veriyor. Bu oyunlar o yüzden listeye alınmadı. Eğer oyunlar ücretsizken alamadıysanız Steam kış indirimi oyunları almanın tam zamanı. İşte o oyunlar!

Aksiyon Severler İçin İndirimdeki En İyi Oyunlar

Öncelikle bu kategori çok geniş o yüzden en bilindik ve alınması en doğru olan oyunlar alınması düşünülmüştür. Oyunları almak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanız gerecek çünkü, Steam kış indirimi 5 Ocak’ta bitiyor.

The Witcher 3: Wild Hunt

Bu oyunu illaki görmüşsünüzdür. Görmeseniz bile namını duymuşunuzdur. 2015 çıkışlı olan oyun hala aktif ve çok sayıda oyuncusu bulunuyor. Hikayeli bir oyun seviyorsanız ve aksiyon da istiyorsanız kesinlikle alın. Zaten oldukça az olumsuz yorumu var ki sayıları çok değil. Ayrıca 2018 Steam en iyi Ortam Ödülünü de sahip. İndirimle fiyatı %70 düşüyor. Bu sayede 18 TL’ye uzun soluklu bir hikâyeye sahip olabilirsiniz.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

Zor bir FPS ve aksiyon seviyorsanız bu oyun tam size göre. Ama baştan uyarmalıyız eğer hızlı bir oyun istiyorsanız almayın. Çünkü oyun gerçekten tam bir stratejik düşünce gerektiriyor. Oyun içi iletişimde çok önemli. 2015 Çıkışlı oyunumuz 2018 Arkadaşlar İle Daha Zevkli Ödülüne de sahip. %60 indirimle 35,60 TL’ye düşmekte.

The Forest

2018’in başlarında çıkan oyunumuzda yolculuk yaparken uçağımız düşmekte ve bir adada mahsur kalıyoruz. Adada yamyamlar ve garip canlılar var. Bizde bu ada da hayatta kalarak adadan kurtulmaya çalışıyoruz. Tabii o kadar kolay değil. Uçak düştükten hemen sonra çocuğumuzu yamyamlar kaçırıyor. Yani öyle hemen kaçamıyoruz. Hikayesi de güzel olan oyunda çok oyunculu bir şekilde ister arkadaşlarınızla ister yabancılarla oynayabilirsiniz. %50 İndirimle 16 TL‘ye satın alarak keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Arma 3

Arma 3 aşırı gerçekçi bir oyun. Arma 3’de gerçek bir dünyadaki gibi tıpkı bir asker gibi operasyonlar yapabilirsiniz. 2013 Yapımlı olsa da oyunda hala güncellemeler gelmekte ve verdiğiniz paraya değmekte. %75 indirimde olan oyunu 18,74 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Dying Light

Zombili bir dünyada parkur yaparak görevleri yapmak, hayatta kalmak, aksiyon yaşamak .Yakında Dying Light 2’nin çıkmasını bekleniyor haliyle fiyatı da çok düşüyor.Çok oyunculu bir şekilde de arkadaşlarınızla da oynayabilirsiniz. 2015 Çıkışlı olan oyun %66 indirimle 20,39 TL’ye keyifli saatler geçirebilirsiniz.

Ark Survival Evolved

Bundan milyonlarca yıl önceki dünyada dinozorlarla hayatta kalma mücadelesi vermek… Bu oyunda bir süre sonra çok çalışmanız gerekecek. Bu biraz canınızı sıkacak ama emin olun değecek ve oyunda beraber dostlarınızla oynayarak daha hızlı gelişebilirsiniz. Harcadığınız parayı hakkıyla ödeyen oyunlardan .%80 İndirimle 15,40 TL’ye satın alarak oynamaya başlayabilirsiniz. Kesinlikle indirimi kaçırmayın!

Left 4 Dead 2

Yine zombi istilasında hayatta kalma temalı bir oyun. Ama oyunda sadece silahlar var yani zombilerin kafalarını patlatmak için güzel zaman. Stresli bir günün acısını oyundan çıkarabilirsiniz. Arkadaşlarınızla bunu daha eğlenceli hale getirmekte sizin elinizde. Çeşitli maçlarla zombi de olup diğer oyunculara da saldırabilirsiniz. 2009 Yapım olması sizi korkutmasın.Hala oyunu oynayanlar var. %80 İndirimle 3,70 TL gibi çok az bir parayla oynamaya hemen başlayabilirsiniz.

Metro Exodus

Kıyamet sonrası dünya… Metro kitabından ayarlanan Metro 2033’den sonra gelen Metro Last Light’ın devam oyunu. Öncelikle oyunda optimizasyon sorunları vardı. Ama oyun çıkalı baya oldu ve birçok sorunu çözdüler. Oyun bunun yanında yüksek sistemlerde istiyor. O yüzden biraz bonus oyun kaçıyor. Ama elinizde imkan varsa almanızı kesinlikle alın. %60 İndirimle oyunu 99,60 TL’ye alabilirsiniz.

İlginizi çekebilecek diğer içerikler:

2020 Yılının En İyi Battle Royale Oyunları

App Store’da 2020’nin En Çok İndirilen Oyunları

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın